Detail aktuality

Kontakt

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.
Heydukova 10
812 50 Bratislava
+421 2 3224 9111

ousa[at]ousa.sk Mapa

Onkologický ústav sv. Alžbety – najlepší špecializovaný onkologický ústav na Slovensku v roku 2021!

Každý rok VšZP pozorne sleduje spokojnosť svojich poistencov so zdravotníckymi službami v rámci jednotlivých nemocníc prostredníctvom prieskumu spokojnosti.

Ako vyplýva z prieskumu spokojnosti hospitalizovaných pacientov v kategórii štátne univerzitné a fakultné nemocnice dostala najvyššiu známku od poistencov Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – Fakultná nemocnica. Tesne za ňou sa umiestnila Univerzitná nemocnica Martin a Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina.

Medzi všeobecnými nemocnicami patrí prvá priečka Mammacentrum sv. Agáty Banská Bystrica. Prvú trojku tvorí aj Železničné zdravotníctvo Košice a Nemocnica Svätého Michala v Bratislave.

Medzi špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami sa najlepšie umiestnil Národný ústav reumatických chorôb v Piešťanoch a Národný endokrinologický a diabetologický ústav Ľubochňa, n. o.

Zo špecializovaných onkologických ústavov je najlepšie hodnotený Onkologický ústav sv. Alžbety v Bratislave (1,21). Za ním nasleduje Národný onkologický ústav Bratislava (1,27) a Východoslovenský onkologický ústav v Košiciach (1,34).

Vedenie Onkologického ústavu sv. Alžbety vyjadruje aj touto cestou poďakovanie všetkým svojim  zamestnancom za ich vysoko profesionálny prístup v starostlivosti o onkologických pacientov!

Zdroj: 24. 03. 2022 Slovensko Zdravotnícke zariadenia

(24. 03. 2022)

Archív aktualít