MIESTO KONANIA

HOTEL BARÓNKA, Mudrochova 2, Bratislava - Rača.
Kongresové centrum je dostupné osobným autom (pri hoteli sa nachádza platené parkovisko), ako aj verejnou dopravou:


Mapa - otvorí sa v novom okne


MHD:

Električky č. 3 a 5 smer Rača - Komisárky, zastávka - Detvianska.

Autobus:

Z SAD Mlynské Nivy: autobus č. 21 (smer Devínska Nová Ves), bus č. 25 (smer Devínska Nová Ves) alebo trolejbus č. 210 (smer Hlavná stanica) po zastávku Račianske mýto/ prestup na električku č. 3 alebo 5 (smer Rača-Komisárky) po zastávku Detvianska - hotel sa nachádza 200 m po ľavej strane

Vlak:

Z Hlavnej stanice Bratislava: bus č. 61 (smer Letisko), trolejbus č. 201 (smer Čiližská) alebo trolejbus č. 210 (smer Autobusová stanica) po zastávku Račianske mýto/ prestup na električku č. 3 alebo 5 (smer Rača-Komisárky) po zastávku Detvianska - hotel sa nachádza 200 m po ľavej strane

 

UBYTOVANIE

Ubytovanie si rezervuje každý účastník individuálne. Ubytovacie kapacity sú k dispozícii v hoteli BARÓNKA.

Pre účastníkov konferencie možnosť prednostnej rezervácie ubytovania a zľavy. Pri rezervácii nutné uviesť promokód IM 2012.

Po zaplnení kapacity využite prosím ďalšie hotely v okolí: http://www.bratislavahotels.sk


Vzhľadom na to, že v danom čase sa koná v Bratislave viacero podujatí odporúčame rezervovať si ubytovanie v hoteli Barónka čo najskôr.

OBEDY

Obedy zabezpečujeme pre pozvaných prednášajúcich. Ostatní účastníci budú mať možnosť zabezpečiť si obedy v hoteli Barónka vo forme zvýhodneného menu. Konkrétne jedlá a záujem o obed je potrebné nahlásiť na recepcii hotela.